راهنمایی

صدا و اثر انگشت هر فرد مشخصه کاملا خاص و منحصر بفرد می باشد.زمانیکه شما فایل صوتی خود را در سایت فرکانس آرت آپلود می کنید،تیم فرکانس آرت ،صدای شما را تبدیل به امواج و فرکانس همان صدا می کنند و شما می توانید به سلیقه ی خود تابلوی خودتان را طراحی کنید.

در گوشه ی هر تابلو بارکدی وجود داردکه با اسکن کردن آن توسط گوشی های همراه میتوانید صدا و محتوای تابلوی خود را بشنوید.

محدودیتی در زمان صدا وجود ندارد . شما میتوانید هر مقدار دقیقه را در نظر داشته باشید .

خیر . شما می توانید هر صدایی ، موزیک مورد علاقتون ، بخشی از مکالمه ی فیلم مورد علاقتون ، صدای ضربان قلب نوزادتون در اولین سونوگرافی ، صدای “بله ” گفتن در مراسم عقد و ….  هر صدایی که مد نظرتون باشد بعلت منحصر بفرد بودن فرکانسش ، امکان تابلویی ماندگار را دارد .

بله ، شما می توانید چندین صدا را برای ما ارسال کنید تا تبدیل به فرکانس شوند ، طراحی شوند و تبدیل به تابلویی ماندگار شوند . برای انتخاب تعداد صداها هیچ محدودیتی وجود ندارد .

ثبت سفارش تنها از طریق سایت فرکانس آرت و بصورت آنلاین می باشد . با وارد شدن به سایت و پرکردن فرم های مورد نظر ، پرداخت آنلاین و گرفتن تاییدیه پرداخت ، سفارش شما ثبت می گردد و کد پیگیری دریافت خواهید کرد.

تمامی پرداخت ها اعم از هزینه تابلو و هزینه ارسال آنلاین و از طریق درگاه امن کارتهای عضو شتاب صورت می گیرد.

از تاریخی که سفارش را در سایت ثبت می کنید 24 ساعت بعد طرح اولیه براتون ارسال می شود تا هرگونه تغییرات که مد نظرتون هست اعمال شود .
پس از تایید نهایی طرح از جانب شما 3 تا 7 روزه کاری ( پنج شنبه ،جمعه و روزهای تعطیل در این بازه هفت روزه قرار نمی گیرد ) زمان خواهد برد تا تابلو آماده شود .

پس از سپری شدن زمان 7 روزه ، و در صورتی که تابلو به دست شما نرسید می توانید ازکد رهگیری محصول خود را برای پیگیری در تلگرام برای ما ارسال کنید .
به ثبت آنلاین و پرداخت هزینه آنلاین امکان تغییر یا ابطال سفارش پس از پرداخت وجود ندارد .

سفارشات بسته به اندازه آن ها با وسیله نقلیه مناسب جا به جا می شوند تا علاوه بر حفظ سلامتی تابلوها ، سرعت تحویل محصولات نیز افزایش یابد . محصولات در تهران توسط پیک موتوری (الوپیک،اسنپ باکس) و برای شهرستانها از طریق (پست ، تیپاکس و کالارسان) ارسال می شود و امکان آسیب دیدگی در تابلو ناچیز است . اما در نظر داشته باشید که تابلوی شما پس از تحویل به مدت 7 روز گارانتی دارد که اگر آسیبی به آن وارد شده باشد تعویض شود .

شما باید در بخش توضیحات در فرم سفارش ، توضیحات لازم درباره زمان و مکان تحویل گیرنده یا هدیه گیرنده به ما بدهید . برای تحویل حضوری لازم است هماهنگی ها با فرکانس آرت انجام شود .

هزینه ارسال به تهران 70.000 تومان بوسیله الوپیک و سایر شهر ها 50.000 تومان بوسیله پست پیشتاز می باشد .